Ilgalaikis projektas ”Reading is Fun”

Nuo 2022 m. spalio mėn. iki 2023 m. balandžio mėn. gimnazijoje vyko projektas skirtas 4 klasių mokiniams “Reading is Fun”, kurį organizavo bibliotekos vedėja R. Motekaitytė ir anglų kalbos mokytoja O. Gražienė. Projekto metu mokiniai ne tik skaitė knygeles anglų kalba ir varžėsi tarpusavyje, kas daugiau perskaitys knygelių, bet ir dalyvavo netradicinėje pamokoje, surengtoje gimnazijos bibliotekoje, “Kalėdinė pasaka”. Jos metu mokiniai žiūrėjo kalėdines pasakas anglų kalba. Taip pat vaikai iliustravo labiausiai patikusią knygą ir rinko įdomiausią knygelę esančią mokyklos bibliotekoje. Gimnazijos bibliotekoje buvo surengta mokinių darbų paroda.

Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą projekte, sveikiname aktyviausius skaitytojus Rytautą Burbą, Jekateriną Čirvinskaitę ir Viktoriją Kurkauskaitę.