Menu Close

Mokinių pasiekimai

peledziukai

Anglų k. olimpiada (miesto etapas) III gimn. klasių mokiniams

Sveikiname mūsų gimnazijos III kl. mokinį Simą Urbonavičių anglų k. olimpiadoje (III gimn. kl.) miesto etape užėmusį II vietą.

Reiškiame padėką anglų k. mokytojai S. Zakrienei ruošusiai mokinį olimpiadai ir linkime Simui sėkmės respublikiniame ture.

Edukacinių konkursų „Olympis 2022 – Rudens sesija“ rezultatai

05-25

Šiais mokslo metais du mūsų gimnazijos mokiniai – IIIb klasės mokinė A. Vaitilionytė ir II klasės mokinys  S. Urbonavičius su savo darbais dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo rengtame projekte „TAVO ŽVILGSNIS“  ir buvo apdovanoti nugalėtojų diplomais. Sveikiname mokinius ir jų anglų kalbos mokytoją S. Zakrienę.

04-14

Respublikinė pradinių klasių mokinių paroda-konkursas „Velykinis margutis“ vyko balandžio 14-29 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Mūsų gimnazijos 3 klasės mokinys Rytautas Burba užėmė I-ą vietą 3-čių klasių mokinių grupėje. Sveikiname Rytautą ir jį rengusią mokytoją Vilmą Skaparienę.

Olympis 2022

03-02

2022 m. kovo 2 d. mūsų gimnazijoje vyko 6 – 8 kl., o kovo 3 d. I – II kl. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys”. 6 – 8 kl. mokinių grupėje II vietos laimėtoju tapo 6b kl. mokinys Augustas Mociškis, III vietos laimėtoja 8b kl. mokinė Greta Matulionytė. Sveikiname mokinius ir jų geografijos mokytoją Laimą Karalevičienę.

8kl

Vokiečių k. konkurso (8 kl.) II vietos nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos 8b kl. mokinė Darija Ignatavičiūtė. Sveikiname mokinę ir jos mokytoją Aureliją Vaičiulionę.

olympis

11-09

Mūsų gimnazija, 6-10 kl. mokiniai, geografijos mokytoja Laima Karalevičienė buvo apdovanoti Europos Kokybės ženkleliais už puikias eTwinning projektų „Road to Country Knowledge”, „Computer and health“. How did I study at home?” veiklas. Tai reiškia, kad gimnazijos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.
Šie projektai bus eksponuojami specialiame Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net. Sveikiname su šiuo unikaliu pasiekimu.