Menu Close

Bendrasis ugdymas

Gimnazijoje yra trys bendrojo  ugdymo dalykų  metodinės  grupės.

Gamtamokslinių ir  tiksliųjų  dalykų  metodinė grupė:
(pirmininkė V. Rutkauskienė)

1. Kęstas Kulikauskas – fizikos mokytojas metodininkas
2. Audronė Dailidėnienė – matematikos mokytoja metodininkė
3. Vidmantas  Kirsnys  – biologijos ir chemijos mokytojas metodininkas
4. Mantas Šešeika  – kūno kultūros mokytojas
5. Feliksina Žvirgždienė – matematikos mokytoja metodininkė
6. Vaida Rutkauskienė – mokytoja metodininkė
7. Janina Tijušienė – matematikos mokytoja metodininkė
8. Monika Dagienė –kūno kultūros vyresnioji mokytoja
9. Jolita Pūkaitė – gamta ir žmogus mokytoja metodininkė
10. Dalia Kuosienė – fizikos mokytoja metodininkė

Humanitarinių, socialinio ugdymo dalykų metodinė grupė:
(pirmininkė A. Vaičiulionė)

1. Gelmina Liepytė-Šimonienė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
2. Justė Širmulė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
3. Jolita Graičiūnienė  –  geografijos vyresnioji mokytoja
4. Laima  Karalevičienė – geografijos mokytoja metodininkė
5. Aloyzas Koncė – geografijos vyresnynis mokytojas
6. Lina Piragienė  – lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
7. Rasa Pranckevičienė – istorijos mokytoja metodininkė
8. Robertas  Šeibokas – istorijos vyresnysis mokytojas
9. Simona Adomkevičienėlietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
10. Oksana Gražienė- anglų kalbos vyesnioji mokytoja
11. Danguolė  Genienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja
12. Silvija Kubilienė – anglų kalbos mokytoja
13. Aurelija Vaičiulionė  – vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
14. Simonas Pranckevičius – etikos mokytojas
15. Stasė Zakrienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja
16. Marytė Širkaitė –prancūzų kalbos, tikybos vyresnioji mokytoja
17. Jolanta Balčiūnienė – rusų kalbos vyresnioji mokytoja
 
Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė
(pirmininkė R. Taruškienė)

1. Violeta Murauskienė – mokytoja metodininkė
2. Vilma Skaparienė – mokytoja metodininkė
3. Dalia Šmidtienė – vyresnioji logopedė
4. Rasa Taruškienė – mokytoja metodininkė
5. Irena Žilakauskienė – mokytoja metodininkė
6. Rūta Gruzdė –  šokio, choreografijos mokytoja



 
Skip to content