Menu Close

eTwinning

etwining

 

 geri proj

2021-2022 m. m. mūsų gimnazijos 7, 8 klasių mokiniai dalyvavo eTwinning projekte „GERİ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK (recycling will be awesome). Už kokybišką veiklų atlikimą šis projektas buvo apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Sveikiname mokinius ir geografijos mokytoją L. Karalevičienę.

{besps}bendrasis_ugdymas/Renginiai/2021-2022/07-01{/besps}

 

11-09

Mūsų gimnazija, 6-10 kl. mokiniai, geografijos mokytoja Laima Karalevičienė buvo apdovanoti Europos Kokybės ženkleliais už puikias eTwinning projektų „Road to Country Knowledge”, „Computer and health“. How did I study at home?” veiklas. Tai reiškia, kad gimnazijos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.
Šie projektai bus eksponuojami specialiame Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net. Sveikiname su šiuo unikaliu pasiekimu.

{besps}bendrasis_ugdymas/Renginiai/2021-2022/11-09{/besps}

 

06-14

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos 6, 7 klasės mokiniai dalyvavo eTwinning projekte „Kompiuteris ir sveikata”. Už kokybišką veiklų atlikimą šis projektas apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Džiaugiamės šiuo apdovanojimu.  
Projektą organizavo geografijos mokytoja Laima Karalevičienė.

{besps}bendrasis_ugdymas/Renginiai/2020-2021/06-14{/besps}

 

05-20

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos 7 klasės mokiniai dalyvavo eTwinning projekte „Susitikime prie virtualios eglutės”. Už kokybišką veiklų atlikimą šis projektas apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu.
Džiaugiamės šiuo apdovanojimu, tai antrasis mūsų gimnazijoje Nacionalinis kokybės ženklelis gautas už eTwinning projektus.
Projektą organizavo geografijos mokytoja Laima Karalevičienė.

{besps}bendrasis_ugdymas/Renginiai/2020-2021/05-20{/besps}

 

04-23

Tarptautiniame eTwinning projekte „Road to Country Knowledge“, kurį inicijavo, organizavo, koordinavo geografijos mokytoja Laima Karalevičienė, dalyvavo Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos 7, II klasių mokiniai.
Už kokybišką veiklų atlikimą šis projektas apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu.
Šio projekto tinklalapis https://roadtocountryknowledge.weebly.com/
Bendras visų projekto partnerių galutinis rezultatas eKnyga. https://read.bookcreator.com/FMMh7c0DfmN0yNFJuXqz2I0IeKd2/BohEHw6JS3iYu-DbyXlKww
Džiaugiamės šiuo apdovanojimu, nes tai pirmasis mūsų gimnazijoje Nacionalinis kokybės ženklelis už eTwinning projektus. Gautas baneris patalpintas gimnazijos internetiniame puslapyje.

{besps}bendrasis_ugdymas/Renginiai/2020-2021/04-23{/besps}

 Geografijos mokytoja Laima Karalevičienė


04-19

Baigėsi tarptautinis eTwinning projektas „Road to Country Knowledge“, kuris vyko keturis mėnesius bendradarbiaujant ir bendraujant su Turkijos 10 mokyklų  partneriais. Projekte iš viso dalyvavo 10 mokytojų iš Turkijos įvairių mokyklų, 2 mokytojai  iš Lietuvos ir jų mokiniai. Iš viso projekte dalyvavo 69 mokiniai, tarp jų ir mūsų gimnazijos 7 ir II gimn. klasių mokiniai.
Šio projekto galutinis rezultatas eKnyga, kurioje užfiksuotos visos projekto veiklos.

https://read.bookcreator.com/FMMh7c0DfmN0yNFJuXqz2I0IeKd2/BohEHw6JS3iYu-DbyXlKww

  Geografijos mokytoja Laima Karalevičienė

 

02-17

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos IIa ir 7b klasės mokiniai šiais metais pirmą kartą dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte. Šiame projekte ugdė savo kūrybinius įgūdžius, stiprino socialinius įgūdžius, bendravo Twinspace platformoje.
Šiame projekte mokiniai turėjo galimybę pristatyti savo šalį ir plačiau susipažinti su Turkijos valstybe. Visi projekto dalyviai stengėsi kuo išsamiau pristatyti savo šalį, savo mokyklą.
Mokiniai atsakinėjo į apklausos klausimus, dalyvavo virtualiuose susitikimuose, forumuose, piešė piešinius, kūrė video filmus, foto koliažus, logotipus, kurių vyko balsavimas virtualioje erdvėje.
Projekte dalyvavo dviejų Lietuvos mokyklų  ir Turkijos dešimties mokyklų mokiniai ir jų mokytojai. Keletas akimirkų iš mūsų bendro projekto.
Piešinių paroda „Kelias į šalių pažinimą“   https://padlet.com/karalevicienel/n5urx1ut9v2x0hzt
Piešinių paroda „Šventėms artėjant“ https://padlet.com/karalevicienel/ud19l7qay1x0rpk4

                                                                        Geografijos mokytoja Laima Karalevičienė 


01-04

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos 7b klasės mokiniai šiais metais dalyvavo jau antrame eTwinning projekte. Šiame projekte ugdė savo kūrybinius įgūdžius, stiprino socialinius įgūdžius, bendravo Twinspace platformoje. Mokiniai susikūrę savo paskyras, susipažino, atsakinėjo į apklausos klausimus, piešė piešinius tema „Kalėdos man- tai…“, kūrė virtualius žaisliukus, kurie buvo pakabinti kartu su kitais projekto dalyviais ant virtualios eglutės. Projekte dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai  iš Telšių, Druskininkų, Joniškio, Alytaus mokyklų. Pasigrožėkite mūsų bendra projekto partnerių papuošta eglute.

Virtuali eglutė: https://www.thinglink.com/scene/1394699164029288450

Piešinių paroda „Kalėdos man – tai…“ https://padlet.com/renatakelias/da4hqzeq7nygs6bn

 Geografijos mokytoja Laima Karalevičienė


11-12

2020 m. lapkričio–gruodžio mėn. Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokytojos G. Liepytė-Šimonienė ir R. Viržonienė vykdė „eTwinning“ projektą „Rudens skaitiniai su muzika“. Jame dalyvavo 6b kl. mokiniai. Projektas trūko mėnesį. Mokiniai atliko savotišką eksperimentą – skaitė knygas, klausydamiesi pasirinktos muzikos. Projekto dalyviai nufotografavo skaitytos knygos viršelį, išrinko iš literatūros kūrinio įsimintinų citatų, nurodė, kokius jausmus jiems sukėlė knyga, ką naujo sužinojo ją skaitydami, įvardijo pagrindinę kūrinio mintį, pasakė, ar rekomenduotų kūrinį draugams. Tada mokiniai nurodė savo klausytų muzikos kūrinių pavadinimus, pasidalijo jų nuorodomis, paaiškino, kodėl pasirinko būtent tokią muziką, ir, svarbiausia, paanalizavo, kaip muzikos klausymasis paveikė skaitymą: ar muzika padėjo, ar trukdė skaityti.

{besps}MUZIKA/2020-2021/11-12{/besps}
12-11
Idėja surengti projektą „Spalvų muzika“  kilo gimnazijos fortepijono mokytojoms N. Meškelienei ir J.Skuodienei,  sudalyvavus internetiniame seminare „eTwinning integracija į ugdymo procesą“. Savo kolegėms, fortepijono mokytojoms, idėjos autorės pasiūlė suorganizuoti  mokinių virtualų koncertą-parodą. Dalyviai  – pradinių ( 1-4 klasių)  fortepijono raiškos ir bendrojo fortepijono mokiniai paruošė ir įrašė po vieną kūrinį ir nupiešė  jį iliustruojantį piešinį. Susirinko gausus būrys dalyvių, o jų įrašai ir piešiniai mokytojos N. Meškelienės dėka  „sugulė“ į virtualų koncertą – parodą „Spalvų muzika“. Projektas vyko spalio 27-gruodžio11d.,  jame dalyvavo 32 mokiniai. Dėkojame už puikią kalėdinę dovaną ir tikimės naujų sumanymų!
Akimirkos iš koncerto
{besps}MUZIKA/2020-2021/12-11{/besps}


Skip to content