Viktorina „Kalbos atveria duris-2022”

Rugsėjo 28 dieną Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko Panevėžio miesto 8 klasių mokinių viktorina „Kalbos atveria duris- 2022“ skirta Europos kalbų dienai paminėti. Renginyje dalyvavo dar 5 miesto mokyklos: Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Panevėžio Šaltinio progimnazija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija ir Panevėžio Žemynos progimnazija.
Viktorinos metu mokiniai pristatė pasirinktą Europos šalį, atliko mokytojų paruoštas užduotis, varžėsi tarpusavyje.
Mūsų gimnaziją atstovavo 8b kl. mokinės – Adriana Lazauskaitė, Viktorija Monstavičiūtė, Viltė Skiestenytė ir Sibilė Petkevičiūtė. Jos pristatė Jungtines Karalystes ir užėmė garbingą III vietą.
Dėkojame mokiniams ir viktoriną organizavusioms kalbų mokytojoms: O. Gražienei, S. Zakrienei, A. Vaičiulionei, D. Genienei.