BENDROJO FORTEPIJONO METODINĖ GRUPĖ ETIUDŲ KONCERTAS

2022m. spalio 21d. gimnazijos mažojoje salėje  įvyko bendrojo fortepijono mokinių etiudų koncertas. Tai jau tradiciniu tapęs renginys: kiekvieną rudenį ir pavasarį   gimnazijoje organizuojami bendrojo fortepijono 1-IV kl.  mokinių etiudų konkursai. Geriausiai  pasirodę mokiniai pakviečiami groti baigiamajame laureatų  koncerte.  Šiais metais koncerte dalyvavo net 35 mokiniai. Skambėjo S. Heller, G. Berens, C. Czerny, F. Burgmuller,       G. Bertini, G. Concone, L. Schytte, F. Liszt, G. Ravina, F. Chopin etiudai ir virtuozinės pjesės. Jaunieji atlikėjai sužavėjo atliekamų kūrinių interpretacijomis, techniniu pasirengimu. Ypatingai daug aplodismentų sulaukė Aleksej Čibisov (IIa), atlikęs F. Chopino etiudą op. 10 Nr. 12 („Revoliucinis“). Metodinėje grupėje mokiniai skatinami dalyvauti įvairiuose renginiuose, tobulinti sceninę patirtį bei ištvermę. Tai puikiai motyvuoja siekti geresnių rezultatų ir yra neįkainojama patirtis jaunojo muzikanto profesiniame kelyje.

Akimirkos iš renginio: