Sveikinimai respublikinio konkurso „Natiurmortas pagal senųjų civilizacijų dailę“ laureatams

Sveikiname IIb klasės mokinę Enriką Mikšionytę, 2023 m. respublikiniame vaikų ir jaunimo kūrybinių darbų konkurse „Natiurmortas pagal senųjų civilizacijų dailę“ laimėjusią 1-ąją vietą. Ib klasės mokinė Karolina Venckūnaitė pelnė 3-ąją vietą, o Faustai Kaminskaitei (IIb kl.) skirta nominacija už kūrybišką temos interpretaciją. Utenos meno mokyklos organizuotame konkurse dalyvavo Anykščių, Molėtų, Utenos ir Šiaulių meno mokyklų, Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklų bei Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro mokiniai. Konkursui mergaites ruošė dailės mokytojos Grasilda Indriūnienė ir Daiva Laurinavičienė. Džiaugiamės!