Sėkmė konkurse ,,…nuo baroko iki romantizmo…‘‘

Šių metų kovo 25d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko VIII respublikinis jaunųjų pianistų konkursas ,,… nuo baroko iki romantizmo…‘‘.Tai tęstinis projektas, kuriame kviečiami dalyvauti Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, konservatorijų jaunieji pianistai. Konkurso dalyvius vertino komisijos pirmininkė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. A.Žvirblytė, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytoja metodininkė I.Vyšniauskaitė ir Vilniaus Naujosios Vilnios mokytoja ekspertė R. Malinauskienė. Džiaugiamės, kad konkurse sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos mokinės Danielė Augulytė Ia ( mokyt. A.Kapučinskienė) tapo laureate,  o Alanta Normantaitė 3kl.( mokyt. L.Mažulytė) diplomante.

Nuoširdžiai sveikiname mokines ir jų mokytojas !!!