Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ 2024 m. 2-ojo turo gimnazijos dalyvių rezultatai – džiuginantys

Pasibaigus antrajai konkurso peržiūrai, paaiškėjo zoniniai rezultatai.

Į 3 turą pateko mūsų gimnazijos atlikėjai ir ansambliai: 2–5 klasių mergaičių vokalinis ansamblis – B kategorija (vadovė Silvija Tamoliūnienė): Alija Stanelytė, Mėja Stanelytė, Elzė Pažerauskaitė, Deimilė Dulaitė, Alanta Normantaitė, Ariana Repovaitė, Paulina Baltonytė, Airida Jonelytė; solistė Kornelija Šerėnaitė – C kategorija (vadovė Laima Česlauskaitė-Zamkauskienė); solistė Hilarija Čeponytė – D kategorija (vadovė Laima Česlauskaitė-Zamkauskienė); solistė Gustė Grakauskaitė – D kategorija (vadovė Edita Sargautytė); II–IV gimnazinių klasių merginų vokalinis ansamblis – D kategorija (vadovė Laima Česlauskaitė-Zamkauskienė): Gustė Vasiliauskaitė, Auksė Einorytė, Rasvilė Buikaitė, Gabija Krasauskaitė, Kornelija Railaitė, Aurėja Černytė.  Nuoširdžiai sveikiname mūsų mokinius ir jų mokytojus.

Trečiasis konkurso etapas vyks Vilniuje ir bus filmuojamas LRT televizijos Didžiojoje studijoje.

Linkime visiems dalyviams ir jų mokytojams didelės sėkmės ir tikimės, kad  jie  pateks į laureatų baigiamąjį koncertą, kuris vyks Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.