Konkursas „Lietuva, aš už muziką!“

Šių metų kovo 10 dieną, svarbiosios Laisvės minėjimo šventės išvakarėse, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje aidėjo XII tarptautinio ansamblinio muzikavimo konkurso „Lietuva, aš už muziką“ garsai. Scenoje varžėsi skirtingi vokaliniai bei instrumentiniai kolektyvai ne tik iš Panevėžio, bet ir kitų miestų. Dalyvių muzikalumą vertino Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Dainius Puišys, kamerinio ansamblio katedros docentė Ingrida Rupaitė ir Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos direktorė – Emilija Kriščiūnaitė. Nepaisant niūrių žiemos peizažų už lango, džiugus atlikėjų nusiteikimas kūrė pavasarišką atmosferą.

Laureatų diplomais apdovanoti Pakruojo, Jelgavos, Kupiškio, Šiaulių, Rokiškio, Plungės muzikos ir menų mokyklų bei Panevėžio, Šiaulių menų gimnazijų ir Kauno konservatorijos ansambliai.

Aukščiausią apdovanojimą Grand Prix muzikos ir menų mokyklų grupėje komisija skyrė  kanklių ansambliui „Arpedžio“ iš Akmenės rajono meno mokyklos. Džiaugiamės, kad konservatorijų ir menų gimnazijų grupėje Grand Prix įvertintas mūsų gimnazijos mišrus ansamblis – Eva Baltrūnaitė (smuikas, IVa kl.) ir Simas Urbonavičius (fortepijonas, III kl.).

Dėkojame dalyviams, sveikiname nugalėtojus!