Nuoširdi padėka visiems jauniesiems kūrėjams ir mokytojams dalyvavusiems konkurse „Iš močiutės skrynios“. Kūrybiško, nuoseklaus, bei atsidavusio darbo rezultatas – 210 vaizduojamosios ir taikomosios dailės kūrinių fotografijų atsiųstų konkurso organizatoriams.

Džiaugiamės dalyviais iš 19 ugdymo įstaigų, iš Anykščių, Druskininkų, Elektrėnų, Jonavos, Joniškio, Jurbarko, Kupiškio, Kuršėnų, Klaipėdos, Panevėžio, Prienų, Radviliškio, Rokiškio, Šiaulių, Šilalės, Utenos dailės ir meno mokyklų, gimnazijų ir progimnazijų.

Ypatinga padėka Italijos Virtualios lituanistinės mokyklos ir Ispanijos Barselonos LT mokyklėlės mokytojoms ir mokiniams, nuoširdžiai puoselėjantiems lietuviškumą svečiose šalyse.

Ačiū darbščiai vertintojų komisijai: grafikui, mokytojui ekspertui Henrikui Mazūrui, mokytojoms metodininkėms Grasildai Indriūnienei ir Daivai Laurinavičienei, vyr. mokytojai Astai Mincytei.

Konkurso dailės dalies koordinatorė, vertinimo komisijos pirmininkė, menotyrininkė Jurga Speičienė.

IX Tarptautinio meninės raiškos mokinių konkurso „Iš močiutės skrynios“ 2023 laureatai:

Viktorija Kravčenkaitė (13 m.) mokytoja Lina Rušienė, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla

Benas Matulevičius (12 m.) mokytoja Skaidrė Keibienė, Anykščių meno mokykla

Emilija Slavinskaitė (10 m.) mokytoja Dalia Jokubauskienė, Kuršėnų meno mokykla

Marija Mituzaitė (8 m.) mokytoja Indira Zebčiukienė, Kuršėnų meno mokykla

Greta Rekašiūtė (14 m.) mokytoja Loreta Žulpienė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Mantė Šarnaitė (11 m.)mokytoja Dalia Jokubauskienė, Kuršėnų meno mokykla

Elzė Vilutytė (9 m.) mokytoja Gitana Mataitienė, Elektrėnų meno mokykla

Karolina Adomaitytė (11 m.) mokytoja Dalia Morkienė, Radviliškio dailės mokykla

Dovydas Motuzas (11 m.) mokytoja Vlada Ancevičienė, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla

Danielė Noreikaitė (15 m.) mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla

Nikoleta Buivydaitė (10 m.) mokytoja Dalia Jokubauskienė, Kuršėnų meno mokykla