Gimnazistų ugdymo karjerai veiklos Vilniuje

2023 m. spalio 19 d. IIIb ir IV kl. mokiniai dalyvavo ugdymo karjerai išvykoje į Vilnių.

Dailės klasių gimnazistai viešėjo Vilniaus Dailės akademijos Vilniaus fakultete, kur aplankė Foto-media menų, Grafinio dizaino ir Įvietinto meno katedras, VDA galeriją „Titanikas“. Mokinius fakultete pasitiko ir per kūrybines erdves vedė Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos direktorė Edita Kavaliauskienė. Gimnazistai aplankė optinio meno meistro ir kolekcininko, išeivio Kazio Varnelio namus – muziejų. O interaktyvių pramogų ieškojo Iliuzijų muziejuje, kur iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu.

IV kl. gimnazistai – muzikantų grupė lankėsi Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmuose vykusioje edukacijoje „Senieji muzikos instrumentai“, kurią pravedė edukatorė,  gimnazijos alumnė Gabrielė Čeponytė. Mokiniai susipažino su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovais ir jų dvare kūrusiais muzikais, skambėjusiais instrumentais. Vėliau dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, kur susipažino su bibliotekos erdvėmis ir paslaugomis. Didžiausią įspūdį paliko  Muzikos ir vizualiųjų menų skaitykla. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje edukacijoje „Rokas sovietmečio Lietuvoje“ gimnazistų laukė iššūkis – kūrybinė užduotis: dainos teksto kūrimas ir atlikimas.

Už fotonuotraukas dėkojame išvyką organizavusiems ir grupes lydėjusiems mokytojams: Henrikui Mazūrui, Sandrai Kriukienei, Rasai Motekaitytei ir Audronei Dailidėnienei.