DAILĖS IR MUZIKOS PROJEKTAS „SPALVOS“

2023 m. birželio 7 d. Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko dailės ir muzikos projektas „Spalvos“ – pianistai pristatė D. Kučinsko fortepijoninių pjesių ciklą „Spalvos“, dailininkai, inspiruoti skambančios muzikos, pristatė nupieštus paveikslus.

Projekto idėjos autorė fortepijono mokytoja ekspertė Jūratė Vilienė ir dailės dalykų mokytoja metodininkė Deimantė Petrauskė.

Mokinius projektui paruošė fortepijono mokytojos ekspertės J. Vilienė, j. Sriubiškytė, A. Kapučinskienė, mokytoja metodininkė L. Mažulytė.

Dailės mokytojai metodininkai D. Petrauskė, G. Indriūnienė, V. Mačiulis.

Grojo fortepijonu:

Jomilė Kėdainytė 1 kl., Gerda Tiškutė 2 kl., Lilly-Mae Scannell 3 kl., Rytautas Burba 4 kl. , Urtė Pusvaškytė 3 kl., Rugilė Kriukaitė 5 kl., Rugilė Abukauskaitė 5 kl., Elena Kaušiūtė 6 kl., Vytė Žebrytė 5 kl.,  Ugnė Steniukaitė 7 kl., Miglė Raukštutė 7 kl., Deividas Klimavičius 7 kl.

Dailės darbų autoriai:

1 kl. mok.:

Brokorius Jokūbas, Gailiušytė Elija, Gudaitytė Goda, Gutpetrytė Elija, Kanaporytė Rusnė, Katinaitė Luka, Kazlaučiūnaitė Elzė, Kulbytė Kotryna, Kuvykaitė Viltė, Matiukas Teodoras   ,  Raukaitė Radvilė, Valikonytė Luknė, Žilytė Gaja.

5b kl. mok.

Grajauskaitė Ema, Janulis Gytis, Mackevičiūtė Austė, Morkūnaitė Barbora, Paulauskaitė Ema, Pociūtė  Emilija, Sasnauskaitė Paulina, Šleikutė Elija, Švalkūnaitė Milda, Žiedelytė Živilė.

7b kl. Mok.

Pranckevičiūtė Urtė, Rimkevičiūtė Mėta, Skecenytė Patricija, Tvarijonaitė Kotryna, Valiukaitė Austėja, Vėdaraitė Akvilė, Žirgulytė Viltė

Ib kl.
Iveta Janulevičiūtė, Danas Kirkilas

IIb kl. Katalina Turauskaitė

Projektas buvo pristatytas Panevėžio G. Petkevičaitės bibliotekoje, Kupiškio meno mokykloje.