Kovo 22-24 d. d. Kauno J. Gruodžio konservatorijoje vyko XXXI Respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas

Tai pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų ugdymo sistemos pagrindinis ir svarbiausias konkursas!

Finaliniame ture dalyvavo viso 104 dalyviai!

Pagal konkurso sistemą dalyvavo 8 mokyklos:

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija

Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija

Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija

Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazija

Kauno J. Gruodžio konservatorija

Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija

Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorija

Mūsų gimnazijai konkurse atstovavo net šeši mokiniai ir visi grįžo su apdovanojimais!!!

SVEIKINAME VISUS Laureatus, Jų Tėvelius, Mokytojus ir Koncertmeisterius!!!

Ąžuolą Baroną 7a klasės mokinį, pelniusį I vietos laureato diplomą. Mokytojas Martynas Bražas , koncertmeisteris Arsenii Esaulkov.

Jurgį Janušauską 7a klasės mokinį, pelniusį II vietos laureato diplomą. Mokytojas Arūnas Viduolis, koncertmeisterė Loreta Mažulytė.

Augustą Gudą IV klasės mokinį, pelniusį II vietos laureato diplomą. Mokytojas Martynas Bražas,  koncertmeisterė Jūratė Vilienė.

Tomą Alijošaitį 8a klasės mokinį, pelniusį III vietos laureato diplomą. Mokytojas Alvydas Alijošaitis,, koncertmeisterė Loreta Mažulytė.

Margaritą Maksvytytę IIa klasės mokinę,  pelniusią III vietos laureato diplomą. Mokytojas Steponas Duoblys, koncertmeisterė Tatjana Mitkienė.

Lorencą Krisiūną 8a klasės mokinį, pelniusį III vietos laureato diplomą. Mokytojas Steponas Duoblys, koncertmeisterė Loreta Baublinskienė.