Paskaita – susitikimas su menininke Severija Inčirauskaite – Kriaunevičiene

2024 m. kovo 22 d. Panevėžio m. Dailės galerijos kvietimu mūsų II b ir III b klasių gimnazistai dalyvavo paskaitoje „Šiuolaikinė tekstilė meno, dizaino ir technologijų kontekste“, kurią vedė menininkė, Vilniaus dailės akademijos Tekstilės katedros vedėja, dėstytoja Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė. Menininkė pristatė savo kūrybą, studentų darbus bei pasiekimus ir supažindino su studijų galimybėmis VDA. Po paskaitos S. Inčirauskaitė-Kriaunevičienė kartu su mokiniais keliavo po Šiuolaikinio tekstilės meno parodą S/Kietas K/Raštas, aptarė autorių perteikiamą požiūrį, kaip energija, sustingusi materijoje, kuria dialogus tarp kartų ir kultūrų.

Dėkojame menininkei S.Inčirauskaitei-Kriaunevičienei už patyrimus, o Dailės galerijai už bendradarbiavimą.