Festivalis „Panevėžys Jazz 2022“

Lapkričio 5 dieną  Panevėžio muzikiniame teatre Arvydo Gudo fotografijų parodos „21“ atidarymu paskelbta pirmojo profesionalaus džiazo festivalio „Panevėžys Jazz 2022“ pradžia.  Parodos atidarymo ir festivalio pradžios paskelbimo renginyje dalyvavęs festivalio globėjas Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pasidžiaugė, kad Panevėžyje atgaivinamos kiek primirštos gražios džiazo tradicijos. Muzikinį ,,Panevėžys Jazz 2022“ festivalio puslapį atvertė  prekybos centre „RYO“ jaunieji džiazo muzikantai: Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos „Jazz Band“ (vadovas A. Viduolis), Kazimiero Paltaroko gimnazijos orkestras „Conmusica“ (vadovas V. Trepekūnas), Pasvalio muzikos mokyklos ,,Small Big Band“ ( vadovas A. Viduolis) bei „Modernaus dainavimo studijos“ solistai (vadovas H. Jakūbėnas).

Koncerto žiūrovai pasinėrė į gražių akimirkų sūkurį, o festivalio talentingųjų dalyvių pasirodymai glostė visų  klausytojų širdis ir apgaubė šiluma.