Solidorumo bėgimas 2022

Rugsėjo 16 – 22 d. minėdami Europos darnaus judumo savaitę Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokiniai dalyvavo tradiciniame 9 metus iš eilės organizuojamame organizacijos „Gelbėkit vaikus” „Solidarumo bėgime 2022”.
Šio bėgimo misija – pasaulį daryti geresnį, skatinant solidarumą ir rinkti paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.
Šių metų solidarumo bėgimo tikslai: ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams.
Solidarumo bėgime Vytauto Mikalausko menų gimnazija dalyvavo su dar 600 Lietuvos ugdymo įstaigų. Labai smagu būti tokios plačios fiziškai aktyvios bendruomenės dalimi.
Labai dėkojame mūsų gimnazijos mokiniams dalyvavusiems bėgime. Ypač pradinių 1 ir 2 klasių mokinukams ir jų mokytojoms Rasai Taruškienei ir Irenai Žilakauskienei surinkusiems daugiausiai paramos. Šaunuoliai!

Fizinio ugdymo mokytoja Monika Dagienė