reng2019-2020

2019-2020 m. m.

padeka 2020

2020 m. kovo 4 d. mūsų gimnazijoje vyko 6 – 8 kl., o kovo 5 d. I – IV kl. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys”. 6 – 8 kl. mokinių grupėje I vietos laimėtoju tapo 8 kl. mokinys Simas Urbonavičius, II vietą laimėjo – 6b kl. mokinė Justina Urbonaitė, III vietą – 6b kl. mokinė Goda Raukštutė. I – IV kl. mokinių grupėje II vietos laimėtoju tapo Ib kl. mokinė Augustina Vaitilionytė, III vietos laimėtojas – II b kl. mokinys Adomas Michail Kofman. Sveikiname mokinius ir jų geografijos mokytojas Laimą Karalevičienę ir Jolitą Graičiūnienę.

liaudies

7a-b klasių mokiniai, paraginti mokytojos L. Piragienės, sausio pabaigoje pristatė projektą apie liaudies dainas. Buvo tokių, kurie rinko medžiagą, pristatė informacinius darbus, kiti septintokai parengė kūrybinius darbus: piešė, lipdė, klijavo koliažus, dainavo, net išmoko groti kanklėmis ar sukūrė parodijas. Darbų parodą ,Iš dainų skrynelės” kovo mėnesį galima išvysti gimnazijos bibliotekoje.

graikai

Kūrybingi 6b klasės mokiniai nusprendė ne tik skaityti, pasakoti ar iliustruoti skaitomus per literatūros pamokas graikų mitus, bet ir vaidinti. Savo iniciatyva šeštokų grupelė klasę supažindino su Heraklio atliktais žygdarbiais ir sulaukė griausmingų ovacijų bei komplimentų ne tik iš klasės draugų, bet ir iš mokytojos L. Piragienės.

Vasario 10 d. atviroje geografijos pamokoje vyko Ia klasės mokinių projektinių darbų pristatymas. Mokiniai įgytas žinias pamokose ir netradicinėje ugdymo pamokoje UAB „Aukštaitijos vandenys“ pritaikė ruošdamiesi projektinių darbų pristatymui „Vandens kelias nuo gręžinio iki mūsų namų“. Geografijos mokytoja Laima Karalevičienė.

Geografijos pamoka Ia klasės mokiniams vyko 2020 m. vasario 3 d. netradicinėje ugdymo aplinkoje UAB „Aukštaitijos vandenys“. Tema „Požeminis vanduo. Jo gavyba, naudojimas, tarša, valymas“. Mokiniai susipažino su požeminio vandens gavyba, įgijo žinių apie geriamąjį vandenį, jo tiekimą gyventojams, taršą, nuotekų tvarkymą. Pamoką netradicinėje ugdymo aplinkoje organizavo geografijos mokytoja Laima Karalevičienė.

Sausio 23 d. į šviesų lietuvių k. ir lit-os kabinetą nedrąsiai rinkosi meninio skaitymo konkurso ,,Eilėraščio namuose” dalyviai ir svečiai. Juos pasitiko ir Evos Baltrūnaitės eilėraščio žodžiais kreipėsi bei drąsino Ib kl. mokinės Smiltė su Viktorija. Liejosi ne tik eilės, bet ir proza, džiugino įdomūs tekstai bei nuotaikingos jų interpretacijos, ausį glostė taisyklinga tartis. Komisija ilgokai tarėsi, kol nusprendė, kad mūsų gimnazijai atstovaus dvi merginos – penktokė Saulė Marija Vilytė ir septintokė Patricija Šaparnytė. Ir štai po penkių dienų mus pasiekė džiugi žinia. Patricija miesto meninio skaitymo konkurse laimėjo 2-ą vietą! Sveikiname ir didžiuojamės!

2020-01

2020 m. sausio 14 d. „Šaltinio” progimnazijoje vyko 5-6 kl. mokinių anglų kalbos konkursas „Smart Kids – 2020”. Mūsų gimnazijos komanda: 5a kl. – Rugilė Lapkauskaitė, Miglė Čepaitė, 6b kl. – Austėja Liudvinavičiūtė, Darija Ignatavičiūtė laimėjo I vietą. Mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja O. Antipovaitė.

Scan-page-001

PADEKA

Apniukusią gruodžio 17 d. popietę į mūsų šviesią gimnaziją sugužėjo 5-6 kl. komandos iš Panevėžio rajono mokyklų. Juos svetingai pasitiko ir gimnazijos erdves aprodė II b kl. mok. A. E.  ir  A. M. Kofman. Sulaukėme svečių iš Dembavos, Ramygalos ir Upytės. ,,Mikalauskiukų” komanda, kurią sudarė 5 kl. mok. U. M. Grigaitytė, S. Petkevičiūtė, P. Rutkauskaitė ir 6 kl. mok. E. Kriuka ir D. Šulskis, taip pat jau lūkuriavo, nekantravo susirungti literatūriniame protmūšyje ,,Linksmai ir įdomiai”. Renginį pradėjo 7 kl. mok. L. Buraitytė, kuri  savo perskaitytos M. Tveno knygos ,,Princas ir elgeta” pristatymu užbūrė ir ,,Didžiajame knygų pristatymo konkurse 2019″ Panevėžyje. Pavaduotoja bendrajam ugdymui L. Karalevičienė visus pasveikino bei palinkėjo sėkmės, o renginį šmaikščiai vedė ir gera nuotaika užkrėtė šaunioji mūsų gimnazijos bibliotekos vedėja R. Motekaitytė. Ji lydėjo  komandas per keturis sudėtingus etapus. Laikas bėgo strimgalviais ir štai – finalas! Laimėjo draugystė, daugiausia taškų surinko ,,Snaigių” komanda, antri buvo mūsiškiai. Dalyviai gavo saldžių dovanų, žavėjosi gimnazijos mokinių kurtais kalendoriukais, keramikos lėkštelėmis ir kerinčia muzika. Paskutinę muzikos dovaną įteikė Ia kl. mok. E. Ignatavičius ir V. Krisiūnaitė. Svečiai dėkojo už smagų protmūšį,  gyrė kūrybingus, talentingus mokinius, jaukią kalėdinę atmosferą, gražią ir šiltą mūsų gimnaziją. Renginį organizavo lietuvių k. ir lit-os mokytojos S. Adomkevičienė ir L. Piragienė.