Nuo taško iki asmenybės…

Tarptautinis bendradarbiavimas ir pamoka anglų kalba

2022 m. rugsėjo 22 d. 6b klasės mokiniams dailės pamoką vedė mokytoja Zane Berzina iš Valmieros Universum muzikos ir meno mokyklos  (Latvija). Neįtikėtinos ir smagios patirtys: spalvotos monotipijos paslapčių šeštokai mokėsi anglų kalba! Buvo įdomu susipažinti ir su mokyklos direktoriaus pavaduotoja Anete Cirule, kuri papasakojo apie dailės ugdymą jų mokykloje.

Tarptautinio keramikos konkurso „Pasaka“ laureatai

2022 m. rugsėjo 9 d.  naujojo Vlado Jakubėno muzikos mokyklos korpuso salėje buvo įteikti apdovanojimai tarptautinio keramikos konkurso „Pasaka“ dalyviams ir laimėtojams. Konkursui darbus pateikė 77 dalyviai. Džiaugiamės, kad laureatais tapo Menų gimnazijos mokiniai: Evita Sakalauskaitė (III kl., arbatinukas „Ežiukas šakotyje“) ir Kajus Abromavičius (IIb kl., „Mėnulio pasaka“). Gabrielė Burkaitė (III kl., „Aštuonkojis arbatinuke“) ir Ugnė Macionytė (III kl., arbatinukas „Eglė žalčių karalienė) pelnė specialiuosius prizus. Didžiuojamės gimnazistų pasiekimais ir dėkojame mokytojai Deimantei Petrauskei, mokančiai juos keramikos meno!