Pradžia Bendrasis ugdymas

Gimnazijoje yra keturios  bendrojo  ugdymo dalykų  metodinės  grupės.


Gamtamokslinių ir  tiksliųjų  dalykų  metodinė grupė:
(pirmininkė V. Rutkauskienė)

1. Genovaitė Čivilienė - fizikos mokytoja metodininkė
2. Audronė Dailidėnienė - matematikos mokytoja metodininkė
3. Vidmantas  Kirsnys  - biologijos ir chemijos mokytojas metodininkas
4. Kostas  Kučinskas  - kūno kultūros mokytojas metodininkas
5. Vida Leikutė - matematikos mokytoja metodininkė
6. Vaida Rutkauskienė - mokytoja metodininkė
7. Janina Tijušienė - matematikos mokytoja metodininkė
8. Monika Dagienė -kūno kultūros vyresnioji mokytoja
9. Justas Četkauskas - kūno kultūros vyresnynis mokytojas
 
Lietuvių kalbos ir literatūros, socialinio ugdymo dalykų metodinė grupė:
(pirmininkė R. Pranckevičienė)

1. Simona Adomkevičienė - lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
2. Milda Gabrilavičiūtė - lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė
3. Jolita Graičiūnienė  -  geografijos vyresnioji mokytoja
4. Laima  Karalevičienė – geografijos mokytoja metodininkė
5. Aloyzas Koncė - geografijos mokytojas metodininkas
6. Lina Piragienė  - lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
7. Rasa Pranckevičienė - istorijos mokytoja metodininkė
8. Robertas  Šeibokas - istorijos vyresnysis mokytojas
10. Gražina Trybienė - lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Užsienio kalbų ir dorinio ugdymo metodinė grupė:
(pirmininkė A. Trotienė)

1. Oksana Antipovaitė - anglų kalbos vyesnioji mokytoja
2. Danguolė  Genienė - anglų kalbos vyresnioji mokytoja
3. Silvija Kubilienė - anglų kalbos mokytoja
4. Eugenija Šeputienė - anglų kalbos mokytoja metodininkė
5. Rasa Paukštytė  - vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
6. Simonas Pranckevičius - etikos mokytojas
7. Angelė Trotienė - rusų kalbos vyresnioji mokytoja
8. Stasė Zakrienė - aglų kalbos vyresnioji mokytoja
9. Marytė Širkaitė -tikybos vyresnioji mokytoja
 
Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė
(pirmininkė R. Taruškienė)

1. Violeta Murauskienė - mokytoja metodininkė
2. Vilma Skaparienė – mokytoja metodininkė
3. Dalia Šmidtienė – vyresnioji logopedė
4. Rasa Taruškienė – mokytoja metodininkė
5. Irena Žilakauskienė - mokytoja metodininkė
6. Rūta Gruzdė –  choreografijos mokytoja


 

Gimnazija dalyvauja projektuose

smm

 

mtpplius

sac

Bendrasis logo

zenklas 2015-04-13